Sporák  Alfa Plam REGULAR 46

Prodám nový sporák na tuhá paliva. Možno topit dřevem i uhlím. Velmi jednoduchá obsluha a moderní design. Zajímavé barevné provedení hnědý melír. Vysoká kvalita a nízká cena.Rozsah výkonu 2,4-6,9 kW. Hmotnos 102 kg. Rozměry výška/šíře/hloubka 850/915/565 mm. V nabídce na krbovakamnaeshop.cz. V případě zájmu prosím o telefonický kontakt na telefon 732 260 036. Po dohodě doprava zdarma.

Inzerce z 22.11.2019, Nabídka.

Sporák Prodej | E-mail: kominy-7m(at)seznam.cz | Tel.: 732260036 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 11 570,- Kč

Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Nabídka Královéhradecký Designový sporák na tuhá paliva 11570
Nabídka Královéhradecký Stylový sporák na pevná paliva 10699
Nabídka Královéhradecký Stylový sporák na pevná paliva 12850
Nabídka Královéhradecký Klasický sporák na dřevo 10699
Nabídka Kroměříž Prodám přístroje ze zrušené pizzerie 18000