Designový sporák na tuhá paliva

Nový, stylový sporák na tuhá paliva. Možno topit dřevem i uhlím. Velmi jednoduchá obsluha a moderní design. Zajímavé barevné provedení hnědý melír. Vysoká kvalita a nízká cena.Rozsah výkonu 2,4-6,9 kW. Hmotnos 102 kg. Rozměry výška/šíře/hloubka 850/915/565 mm. V nabídce na krbovakamnaeshop.cz. V případě zájmu prosím o telefonický kontakt na telefon 732 260 036. Po dohodě doprava zdarma.

Inzerce z 10.12.2019, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Sporák Prodej | E-mail: kominy-7m(at)seznam.cz | Tel.: 732260036 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 11 570,- Kč