Designový sporák na tuhá paliva
Nový, stylový sporák na tuhá paliva. Možno topit dřevem i uhlím. Velmi jednoduchá obsluha a moderní design. Zajímavé barevné provedení hnědý melír. Vysoká kvalita a nízká cena.Rozsah výkonu 2,4-6,9 kW. Hmotnos 102 kg. Rozměry výška/šíře/hloubka 850/915/565 mm. V nabídce na krbovakamnaeshop.cz. V případě zájmu prosím o telefonický kontakt na telefon 732 260 036. Po dohodě doprava zdarma.
Inzerce z 10.12.2019, Nabídka. Inzerát již není aktivní
Sporák Prodej | E-mail: kominy-7m(at)seznam.cz | Tel.: 732260036 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 11 570,- Kč
Typ | Lokalita | Název | Cena |
Šeltie - shetie fenky s PP
Dobré a seriózní rychlé půjčky
NACHÁZÍTE SE VE ŠPATNÉ FINANCNÍ SITUACI?
prodám neurol 1,0
sex u me v pelisku..kdykoliv
POTŘEBUJETE NEBANKOVNÍ PŮJČKU
Prodej bytu v osobním vlastnictví na Praze 6
Drobné stěhování s řidičem Praha
NABÍDKA FINANČNÍ PŮJČKY
Tel: 737658348, E-mail: info(at)inzerce-aukce.cz