Designový nový sporák na topení i vaření
Velice hezký a provedením zajímavý sporák. Ideální na chalupu nebo chatu. Moderní design. Barevné provedení hnědý melír. Vysoká kvalita a nízká cena.Rozsah výkonu 2,4-6,9 kW. Hmotnos 102 kg. Rozměry výška/šíře/hloubka 850/915/565 mm. V nabídce na krbovakamnaeshop.cz. V případě zájmu prosím o telefonický kontakt na telefon 732 260 036. Po dohodě doprava zdarma.
Inzerce z 23.05.2021, Nabídka. Inzerát již není aktivní
Designový Sporák | E-mail: kominy-7m(at)seznam.cz | Tel.: 732260036 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 12 850,- Kč
Typ | Lokalita | Název | Cena |
Vyklízení sklepů - vyklízení sklepních kójí Praha
Rekvalifikační kurzy Manikúra - Pedikúra - Modeláž
Levné vyklízení Praha
Azyl pro milence České Budějovice
Vyklízení sklepů Praha
Stěhování a vyklízení Praha
Vyklízení Praha - menší vyklízecí práce
Výkup a prodej použitích strojů Trumpf, Bystronic
Soukromá nebankovní půjčka 24 hodin
Tel: 737658348, E-mail: info(at)inzerce-aukce.cz